7

טיפים לעיצוב חללים קטנים במשרדים וארגונים

כאשר מדובר בעיצוב חללים קטנים במשרדים וארגונים, מדובר על עיצוב המשרד שלכם, ובשבילכם. על כן, מומלץ לעקוב מקרוב אחר טיפים אלו אשר ישמשו אתכם רבות בכל אשר תעשו במשרדיכם. בשונה מעיצוב בתים, יש לדקורציה זו משמעות מעשית ולא משמעות עיצובית גרידא. יש להקפיד, אם כן, על עיצוב על פי תנאי העבודה האופטימליים ביותר שיסייעו לכם להגשים אותה באופן מיטבי, כזה אשר יבטיח תפוקה מיטבית ושיפור ניכר בביצועי העבודה.

חלוקת מרחב העבודה למחיצות 3/4

מחיצות 3/4 הן קירות מאולתרים אשר מונחים באמצעות ריתוך לרצפה. הן לא מגיעות לגג ועל כן נקראות 3/4. בפנים – נוצר מרחב אינטימי המשמש צוותי תוכנה וקבוצות עבודה פרטניות. בתוך המרחב מקובל לשים שולחנות כך שהם מוצמדים אליו באמצעות ריתוך הפרזול שלהם לפרזול של המחיצות, וכך נוצר כושר נשיאה גדול המאפשר להחזיר שולחנות עם מחשבים וציוד עובדים עליהם.

עיצוב המבוסס על תאורה רחבת היקף

עיצוב אשר מכיל תאורה משרדית צמודה לגג. הנורות נראות בכל רחבי המשרד, והן מודלקות על ידי מפסקים בודדים, לרוב 1-2 המחולקים לאזורים. הדבר מאפשר תאורה יעילה של כל המרחב מבלי להיכנס למשטר הכנות מסיבי של המשרד מדי בוקר בהקשר להכנת תאורתו. בנוסף, מדובר במנורות בטיחותיות, ללא חשיפה לחלקים לוהטים כמו בהלוגן הביתי, ולכן זה 100% רווחי לכם בשל היעדר תאונות עבודה כתוצאה מתאורה.

עיצו