5

חלקו של האדריכל בעיצוב ריהוט המשרד

היכולת של אדריכל לאתר את צרכי הלקוח, ועל בסיסם – להתאים עיצוב פנים של מבנה בצורה מושלמת, חיונית לכל הקשור לעיצוב המשרד, ובחירת הריהוט שלו. חשוב לדעת להיעזר בסמכות מקצועית זו הן על מנת לשפר את צורת העבודה במשרד (הארגונומיה המשרדית) והן על מנת להאדיר באמצעות פריטי ריהוט משרדי ועיצוב קירות ודפנות – את צרכי האסתטיקה העיצוביים.

מתווה השימוש

לכל משרד – צרכים שונים לשימוש ברהיטים המתווים על פי נוהלי העבודה בו. במשרדים ספציפיים על השולחנות להיות רחבים, ולהכיל מקום פנוי רב, שלא ייתפס על ידי ניירות. באחרים, כל עמדת עבודה צריכה להיות עשירה במגירות, ארונות קטנים וכל אמצעי אחר לאחסון. חלק מהמשרדים זקוקים לארונות תיוק גדולים וחלקם כבר תייקו דיגיטלית – בענן ולכן הריהוט מוקדש יותר ללקוחות ופחות ללוגיסטיקה של ניירת. בחברה זו תוכלו לזכות למיטב הייעוץ והליווי האישי מהמומחים – על מנת שגם לכם יהיו פינות המתנה משרדיות מרהיבות ביופיין, לרווחתו של כל לקוח.

איש מקצוע שכזה הוא אדריכל פנים המתמחה בהתאמת ריהוט משרדי ומגיב אליכם בהתאם לצרכי המשרד שהצגתם. השימוש בתכולת רהיטי משרד שהוא יציע ייעל את העבודה ויקל את השימוש בכל כלי העבודה במשרד – באחריות.

עיבוי דקורציית המשרד

העיבוי הדקורטיבי הוא סימן ההיכר שלנו ולכן חשוב להתייחס אליו בכובד ראש. כל חדר עבודה משרדי או משרד בן כמה חדרים חייב לספק לעצמו ריהוט משרדי המשקף את דרך עבודתו על הצד הטוב ביותר. אדריכל פנים יוכל להיות שם בשבילכם על מנת להתאים בין העיצוב שאתם דורשים לאפקט הרעיונאי שהמשרד מעוניין לשדר ללקוחות שלו: