5

חלקו של האדריכל בעיצוב ריהוט המשרד

היכולת של אדריכל לאתר את צרכי הלקוח, ועל בסיסם – להתאים עיצוב פנים של מבנה בצורה מושלמת, חיונית לכל הקשור לעיצוב המשרד, ובחירת הריהוט שלו. חשוב לדעת להיעזר בסמכות מקצועית זו הן על מנת לשפר את צורת העבודה במשרד (הארגונומיה המשרדית) והן על מנת להאדיר באמצעות פריטי ריהוט משרדי ועיצוב קירות ודפנות – את צרכי האסתטיקה העיצוביים.

מתווה השימוש

לכל משרד – צרכים שונים לשימוש ברהיטים המתווים על פי נוהלי העבודה בו. במשרדים ספציפיים על השולחנות להיות רחבים, ולהכיל מקום פנוי רב, שלא ייתפס על ידי ניירות. באחרים, כל עמדת עבודה צריכה להיות עשירה במגירות, ארונות קטנים וכל אמצעי אחר לאחסון. חלק מהמשרדים זקוקים לארונות תיוק גדולים וחלקם כבר תייקו דיגיטלית – בענן ולכן הריהוט מוקדש יותר ללקוחות ופחות ללוגיסטיקה של ניירת. בחברה זו תוכלו לזכות למיטב הייעוץ והליווי האישי מהמומחים – על מנת שגם לכם יהיו פינות המתנה משרדיות מרהיבות ביופיין, לרווחתו של כל לקוח.

איש מקצוע שכזה הוא אדריכל פנים המתמחה בהתאמת ריהוט משרדי ומגיב אליכם בהתאם לצרכי המשרד שהצגתם. השימוש בתכולת רהיטי משרד שהוא יציע ייעל את העבודה ויקל את השימוש בכל כלי העבודה במשרד – באחריות.

עיבוי דקורציית המשרד

העיבוי הדקורטיבי הוא סימן ההיכר שלנו ולכן חשוב להתייחס אליו בכובד ראש. כל חדר עבודה משרדי או משרד בן כמה חדרים חייב לספק לעצמו ריהוט משרדי המשקף את דרך עבודתו על הצד הטוב ביותר. אדריכל פנים יוכל להיות שם בשבילכם על מנת להתאים בין העיצוב שאתם דורשים לאפקט הרעיונאי שהמשרד מעוניין לשדר ללקוחות שלו: התאמת ריהוט דינמי למשרדי פרסום, למשל, לעומת התאמת ריהוט קלאסי של פעם (או ריהוט מודרני בעל עיצוב “כבד”) למרפאות ומשדי עורכי דין.

כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של ריהוט למשרד: כסאות מנהלים דינאמיים או קלאסיים על מנת שהעסק יזכה לתשדורת שהוא מעוניין להנחיל ללקוחותיו.

קביעת תכולת ריהוט משרדי בהתאם לתקציבנו

ניתן להבחין כי ישנו ריהוט משרדי ברמות שונות וסוגים לא מעטים המכסים את מיטב המותגים, היבואנים והספקים המובילים בתחום. כל שינוי בחומר הייצור, נוסח העיצוב והמיתוג של הרהיט מתבטא במחיר. אדריכל פנים יכול לסייע לקליינטים שלו בהנגשת הריהוט המשרדי הטוב ביותר שהם צריכים, ובהתאמה אישית, תוך עמידה בתסריט התקציב שהוצג לו על ידי הלקוחות. אם האדריכל מנוסה דיו – הוא יידע לכוון את הלקוחות לאן הם צריכים להגיע כדי לרכוש את פריטי הריהוט. הוא גם יוכל להציע להם את פריטי הריהוט במחירים מפליגים בשל ההתקשרות המיטבית שלו עם ספקים וקובעי-מחירים, עמם הוא מצוי בקשרים מסחריים ארוכי טווח.

האדריכל גם יידע להתאים בין פריטי ריהוט משרדי שונים שתבחרו לבין הצרכים הטבעיים והמלאכותיים של התאורה במשרד. הוא יידע לסדר כל פריט ריהוט משרדי במרחב, כך שתתבצע התאמה מושלמת למרחבי החדר. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בבחירת הריהוט!

פז ריהוט משרדי מחכים לכם באולמות התצוגה עם מגוון סוגי ריהוט למשרד.