2

אקססוריז מיוחדים למשרד

מאז ומעולם שימשו הדברים הקטנים במשרד, אותם אביזרים אשר אנו בתור עובדי משרד נהגנו לכנות ‘אקססוריז’ כחלק חשוב בעיצוב המשרד. כן, בחירת תופסני הניירות, המדפים הניידים, סט המגירות והמדפים הנייד, וכד’ – משפיעים דה פקטו על עיצוב המשרד, על אף שאלו רכיבים קטנים וקלים שבכלל לא דורשים התערבות של טכנאי. לכן, גם כאשר האקססוריז נמצאים על המדף ליד הקופה וזאת נדמית כמשימת בחירה קלה, היא אינה בהכרח כזו. מומלץ לקחת אותה במלוא הרצינות.

התייחסו רק לאקססוריז שאתם מוצאים מועילים לעיצוב המשרד

כך, למשל, אם מדובר בבחירת סט מדפים נייד, אין טעם בבחירת סט מרובע כאשר החדר כולו מעובה במשקופים ופרופילי חלון אליפטיים או עגולים, לדוגמה. גם איו טעם בבחירת אקססוריז לשולחן אשר שונים מהותית צבע ובשאר נדבכי העיצו שלו. במילים אחרות, אקססוריז צריכים להשלים את העיצוב ולהמשיך אותו, ובטח שלא ליצור לו ניגוד בלתי מעוצב בעליל.

מקרים בהם בכל זאת מומלץ לבחור אקססוריז ששונים ממראה החדר

במקרים בהם החדר כולו מעוצב בצבע אחד, ואתם חשים שיש צורך לבחור בגוון שני שיישמש כגוון הקצה שלו. גוון הקצה אינו הגוון העיקרי של החדר אלא גוון משני המשלים אותו. לדוגמה, במטבחים מאד מקובל שאם ארון מסוים צבוע בצבע מסוים, הידית תהיה צבועה בצבע אחר. כך קורה גם בצורה. לכן, אם החדר לא החליף אף צע עד כה, זה הזמן לעשות שינוי מרענן. כמו כן, אם הקפדתם על חלוקה ל- 2 צבעי עיצוב בחדר, מומלץ לשקול לבחור אקססוריז בהם נוכח הצבע המשני שקיים בחדר.

מתי מומלץ להיערך לרכישת אקססוריז?

כאשר המשרד הושלם מבחינת עיצוב וייבוא ריהוט, ורוצים לעלות כיתה לעבר השלב הבא. במצב זה, מומלץ שאת בחירת האקססוריז ילווה יועץ עיצובי שיסייע לכם לבחור מה שהכי מתאים למשרדכם.

פז ריהוט משרדי בהתאמה אישית

בחברת פז ריהוט משרדי יסייעו לכם להתאים אקססוריז לריהוט משרדי בהתאמה אישית לכל משרד פרטי או רב אישי. בפז ריהוט משרדי מספקים שירות ללקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד בענף המשרדים.

פנו לחברת פז ריהוט משרדי למידע מלא על בחירת אקססוריז לריהוט משרדי לאחר ריהוט המשרד!