8

כיצד בוחרים ריהוט משרדי מעץ מלא?

בחירת ריהוט משרדי מעץ מלא – הכיצד? כיצד חשוב לאפיין את משרדיכם באמצעות ריהוט משרדי מעץ מלא? מהו יתרונו של עיצוב בסגנון שכזה?

בחירת ריהוט משרדי מעץ מלא מגלמת בתוכה ריהוט המעבה עיצוב חדרים בשיטה עתיקה או כפרית, ומשרה תחושה זו גם במשרד הממוקם בלב העיר. חשוב לאפיין את המשרדים באמצעות ריהוט עץ שיתאים לעיצוב המשרד שלהם בגוון, ויכיל התקנים שיספקו מבחינה פונקציונלית את העובדים היושבים מול הרהיטים השונים.

יתרונות של עיצוב בעץ

עיצוב המשרד עם רהיטי עץ מגדיל את תחושת הכפריות במקום, ויוצר אינטימיות שלא ניתן לצרוך כאשר הרהיטים עשויים מחומרים בהירים יותר. היתרון מתבטא גם בנוחיות שמספקים הרהיטים, המצוידים בריפודים העבים והנוחים ביותר מעור ומבד. בחלק מהמקרים קליפת העץ הדקה משמשת גם כריפוד.

בחירת ריהוט העץ המתאים לכם

חשוב לקבוע פגישה עם מאפייני ריהוט משרדי ולהציג להם את מראה המשרד. הם יסייעו לכם בבחירת ערכת ריהוט מלאה לכל החדרים אשר תעבה את עיצוב המשרד ותשרה תחושת נוחות לכל הנוכחים בו. חשוב לציין כי עבודתם היסודית של צוות המאפיינים כבר הכשירה משרדים רבים כחדרי ישיבה נוחים במיוחד – החל מפינת ההמתנה בהן ועד ללובי, חדרי העובדים והישיבות ואפילו חדרי המטה.

כיצד חשוב לבחור ריהוט משרדי מעץ מלא?

חשוב לבצע את הבחירה במקביל לעצות המאפיינים, ותוך בדיקת רשימת הקניות שלכם: יש מספיק כסאות, מספיק שולחנות ומספיק כונניות, בהתאם לכמויות שהזמנתם. יש לעבור על הרשימה ולוודא שמדובר בחוסר מחסור באופן מובהק. במידה ובכל זאת התגלה מחסור, ניתן לרכוש את החסר בקנייה קטנה ולרשום בספרי החשבון של החברה את ההוצאה תחת “הנהלה וכלליות”, שכן לרוב מדובר בהוצאות קטנות ולא בקנייה מסיבית של ריהוט כמו זו שכבר ביצעתם.

שירות ואחריות על כל רכיבי הריהוט

שולחנות, כסאות, כונניות, ארוניות – על כולם – שירות מלא ואחריות לזמן ממושך. גם על הספות והכורסאות בחדר ההמתנה – שירות דומה. השירות כולל הובלה והתקנה של הרהיטים, כולל מענה טלפוני סדור בכל שעות העבודה. בנוסף, ניתן להתעדכן על מוצרים חדשים של החנות ולרכוש אותם במחירים של לקוחות וותיקים או לקוחות חוזרים במשך הזמן.

חברת פז ריהוט משרדי נותנת לכם את כל הכלים לרכישת ריהוט משרדי מעץ מלא.