ריהוט משרדי מעוצב מבית פז

כל מה שצריך בריהוט למשרד שלך

כמי שאחראיים על תחזוקתו של משרד פעיל, חשיבותו של ריהוט משרדי משמעותית מאד עבורכם לפעילות יעילה בתוכו. כאן תוכלו לקבל את כל המידע על ריהוט למשרד שיתאים לחדרי העבודה שלכם באופן חסר תקדים. בכך, תוכלו להבטיח כי כל חדר במשרד יזכה למקסימום איכות שתוביל למקסימום נוחות ויעילות בעבודה.

ריהוט לחדר ההמתנה

בחדר ההמתנה כדאי להציב ספת 2-3 מושבים או לבחור בפינת המתנה שלמה הכוללת 2 ספות ל- 4-6 יושבים בשילוב שולחן נמוך. מומלץ לשלב בחדר ההמתנה גם מעמדי עיתונים. בצדיה, אנו ממליצים לשים כסאות בודדים לשימוש ממתינים יחידים. בכך, תקיימו את כל הצרכים לאספקת ריהוט יוקרתי למשרד עבור הממתינים לכם. במידה ואין לכם פינת המתנה, אך יש בחזקתכם שטח חיצוני כמו פתיו או רחבת כניסה, מומלץ לנצל אותם ולהפוך אותם לאזור ההמתנה, בו תוכלו להציב ספסלי מתכת וריהוט גן שישמשו ריהוט משרדי  עבור אוכלוסיית הממתינים.

ריהוט לאורחי המשרד

ריהוט משרדי המיועד לאורחי המשרד הנו נושא שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים ריהוט למשרד. בחדרי העובדים והמנהלים השונים כדאי להציב כמה כסאות אורח. בדרך כלל מומלץ למקם אותם מול עמדות המנהלים או העובדים, אשר מיד נפרט עליהם. חשוב לציין כי אין לבחור כסאות אורח ככסאות עבודה מול