12

ריהוט משרדי מנירוסטה

ריהוט משרדי מנירוסטה הוא ריהוט מומלץ לכל הדעות. מדוע חשוב שיהיה לי כזה במשרד? האם הצורך הוא צורך עיצובי או גם צורך פונקציונלי? מדוע נירוסטה הוא אחד הרכיבים המבוקשים ביותר בשוק העיצוב המשרדי?

נירוסטה הנה מתכת חומה, ארד או זהובה במקצת אשר מנועה לחלוטין מחלודה ומקורוזיה, אף יותר מאלומיניום. RUSTED באנגלית = חלוד, ומכאן השם הגרמני “נירוסטה”: ללא חלודה. בשילוב עם הצבעים שאוזכרו קודם לכן, משמשת הנירוסטה לכל מטרה עיצובית: מודרנית בסגנון הייטק או מודרנית בסגנון העבר (לדוגמה: סגנון אורבני של פעם אשר המודרנה נובעת מהאורבניות שלו ולא מתקופת העיצוב שמאפיינת אותו). מכאן, שהצורך בפריטי ריהוט משרדי מנירוסטה הוא צורך עיצובי ופונקציונלי כאחד.

ההסברים לעלייה בעקומת הביקוש לרכיבי נירוסטה

הצורך של בעלי משרדים רבים לשדר בסגנון העבר, כמו גם בעלי בתים השואפים לזנוח עיצובים מודרניים לטובת עיצובים כפריים או אורבניים של פעם – הביא את הנפשות הפועלות לחפש פתרונות בעניין. מנגד, השאיפה לקבל לידיהם חומר שלא רגיש לחלודה היא שאיפה שהיא נחלת הכלל מבחינה בטיחותית ופונקציונלית. לכן, השימוש בנירוסטה זכה ללידה מחדש, וקיבל את העדנה בה הוא נמצא כיום. בעלי משרדים רבים בארץ ובעולם מבקשים לרכוש ריהוט משרדי מנירוסטה ולהחזיר למשרד שלהם את העיצוב של פעם, ועם תנאי חוסר חלודה וודאיים בשלדות המתכת שעל הרהיטים.

ריהוט משרדי מנירוסטה – כל היתרונות

* רגלי כסא ושולחן – מעוצבים.
* משתלב יפה עם פלטות שולחניות מזכוכית.
* מכיל שלל ריפודי עור ובד על הכסאות.
* אחריות נגד חמצון לתקופה ארוכה מא