10

ריהוט למזכירות – מה חשוב לרכוש?!

כאשר אתם רוכשים ריהוט למזכירה שלכם – מומלץ לדבוק בכללי האצבע הבאים. ראשית כל, חשוב לדעת בדיוק מה יש לקנות על מנת שהמזכירה תמלא את תפקידה על הצד הטוב ביותר. שנית, יש לדאוג לעיצוב החדר, ולא להסתמך על קניית תכולת ריהוט ללא הקשר לאלמנטים הקיימים בו. שלישית, חשוב לוודא שהמזכירה מסתדרת עם כל התקן שתוסיפו לה, ושנוכחותו לא תפגום בטיב עבודתה.

שולחן המזכירות

שולחן המזכירות חייב להיות גדול, להכיל ספייס רב, שיספיק גם למחשב, גם למסך, גם לעזרי ניירת שונים, גם לאקססוריז מגוונים לנצירת נייד ואחסונו, גם כלי כתיבה, וגם מגירות תיוק שונות – במשרדים המתייקים ידנית ולא רק דרך סריקות ממוחשבות.

כסאות המזכירות

הכסאות חייבים להתייחס לגובה השולחן, בייחוד אם יש מחשב במשרד. מזכירה שמתכופפת בשביל לראות את מסך המחשב זו מזכירה שמסכנת את הגב ועמוד השדרה שלה. מבחינה ארגונומית, הנכון הוא לקנות כסא נמוך אשר גורם לראשה של המזכירה להגיע למסך המחשב ביחס הבא: החלק העליון של הראש (המצח) יגיע לעד 35% מגודל המסך, כלומר כאשר החלק העליון של הראש יקביל למסך, נקודת ההקבלה תהיה מעל 35% מיתר חלקי המסך. בכל קונסטלציה אחרת המזכירה נכנסת ל- “משטר” בלתי סימפטי של בעיות גב, מפרקים ועמוד שדרה.

אקססוריז

מתקנים לתפיסת ניירות, מגרסה, מדפי תיוק, ארוניות מזכירה קטנות – כל אלו חייבים להיות חלק בלתי נפרד מחדר המזכירות שלכם. חדר מזכירות כזה יכיל את כל מה שתצטרכו וכל מה שהמזכירה שלכם תצטרך כדי להחזיק את המשרד ולהיות אחראית לו גם כשלא תהיו שם. חלק מהאקססוריז נועדו לנוחותה הפרטית של המזכירות, וחלקם, כמו המגרסה למשל, נועדו לשימוש המשרד כולו. כך או כך, האקססוריז חייבים להתאים לאופי העיצובי של המשרד ולספק מענה הולם לכל בעיה.

פז ריהוט משרדי

בחברת “פז ריהוט משרדי” לא מוכרים כל מה שצוין במאמר, אך כאשר בחרנו לפרט על מוצרים כמו מדפי ומגרסה, ביקשנו להביע את התמונה הכללית המיושמת בחדרי מזכירות. אנו מספקים שולחנות, כסאות וסטים שונים של כלי עבודה חיוניים המשמשים את המזכירה כמזכירה.

פנו אלינו לייעוץ בנושא ריהוט למזכירות ומוצרים נלווים רלוונטיים!