17

ריהוט משרדי ברמת גן

מאז ומתמיד, היווה המשרד שלכם מקור השראה לאורחים אשר התרשמו מתכולת הריהוט שלו. חנות ריהוט משרדי ברמת גן תסייע לך לאפיין את המשרד כנדרש, ולעבות אותו עם מיטב חומרי הריהוט המתקדמים ביותר שניתן לשער. רמת הקדמה של פריטי הריהוט המשרדי במימנו אינה רק שאלה של עיצוב אלא גם של תשומה: מה הרהיט יכול לעשות, ובמה הוא יכול להועיל? לדוגמה: ניתן למצוא כיום מזנונים משרדיים אשר יש בהם גם מגירות תיוק, בעוד שבעבר היו מגירות אלו חלק משולחן המזכירות, מה שמצביע על חיסכון גם במקום וגם במשאבי קנייה עתידיים. בדרך כלל, פריטי ריהוט גן פונקציונליים מעין אלו מהווים גם פריטים דקורטיביים ויפים, המעוצבים ברמות הגבוהות ביותר.

בקרו בחנות – והתייעצו עם מיטב המומחים

ביקור בחנות ייתן לכם את האפשרות להתייעץ עם המומחים הגדולים ביותר בנושא ריהוט משרדי. יאפיינו יחד אתכם את חדר ההמתנה המשרדי, חדר המזכירות, חדרי ההנהלה והעובדים, ואפילו את חדרי האוכל המשרדיים, ויסייעו לכם להגיע לתוצאת ריהוט נוחה, משביעת רצון ואשר פותרת לכם המון בעיות שהיו יכולות להיות מנת חלקכם. לדוגמה: הידעתם כי החברה מסוגלת להוסיף לכם חדרי משרד נוספים לאלו הקיימים? במקום לבנות חדר מאפס, ניתן לרכוש מחיצות למשרד אשר מבצעות את ההפרדה בשטח: בדרך כלל מדובר בקירות 3/4 אשר הם לכשעצמם יוצרים את ההפרדה, ואפילו מאפשרים לכם להתקין שולחן וסט מגירות בכל דופן שהותקן.

אחריות מלאה על כל תכולת המשרד

בחנות יספקו לכם אחריות מלאה על כל תכולת המשרד. אנו מחויבים להציע לכם את המיטב מבחינה זו – כולל החלפה, תיקון ושירות לקוחות מכל סוג – כאשר הוא יתבקש. המענה הטלפוני בחברה פתוח בכל יום העסקים, וניתן ליצור קשר לגבי נושאים שונים. המוצר כבר לא באחריות? הגיעה העת להחליף אותו? נוכל לעדכן אתכם בפריטים החדישים ביותר בתחום בו נדרשת ההחלפה. כלקוחות וותיקים של חנות ריהוט משרדי ברמת גן – תזכו גם בהנחות מפליגות ובמבצעים מטורפים על פריטים רבים מתכולת החנות. אם הגיעה העת לרכוש ריהוט משרדי חדש – פנו לחנות ריהוט משרדי ברמת גן ותזכו למיטב!

שולחנות עץ, כסאות מרופדים, שידות דקורטיביות, ארונות ודלפקים – מחכים לכם באולמות התצוגה של פז ריהוט משרדי!