ארונות משרדיים

ארונות פורמייקה הם ארונות המתאימים למשרדים בעלי עיצוב בורגני בפורמט מודרני לבן. הפורמייקה הוא חומר אשר מוגש לצרכן בגוונו הטבעי, לבן. קשה מאד לצבוע אותו ללא דהייה, ולכן רוב הסיכויים שתימצאו את המשטח בלבן. בנוסף, זהו משטח חלק ללא אפשרות לבצע פיתוחים וגילופים, אך הוא נוצץ, מבריק ומשרד מודרניזציה. הוא גם מאד עמיד ויכול להישאר בבתי לקוח ובמשרדים לשנים ארונות כחדש.

ארונות פורניר וצבע

ארונות פורמייקה

ארונות פורמייקה למשרדים מודרניים
ארונות פורמייקה למשרדים בעלי LOOK מודרני שאינו כפרי הם בדיוק מה שנדרש עבורם. המשרד, המבוסס על משטחים חלקים ונוצצים מוסיף כעת עוד אחד לאוסף – הארון. כשהוא עשוי מפורמייקה הוא ישתקף ויקבל LOOK נוצץ חלק נכבד מהיום. ארונות פורמייקה יתקבלו במגוון רחב של דגמים אשר יש לבחור על פי אמות מידה פונקציונאליות.

בחירת ארון פורמייקה לכל חדר במשרד
חדר מנהלים – בחדר המנהלים ארונות פורמייקה למשרד צריכים להיות מרובי מדפים, עם אפשרות להטמיע קלסרים וספרים עבי כרס. כמו כן, חשוב מאד להטמיע בו כל ציוד עזר המסייע למנהל. אם זהו מנהל תפעול, מומלץ לבחור לו ארון פורמייקה בו ניתן להכניס ציוד ספייר לעובדים, למשל, לחלוקה בעת מחסור.

חדר עובדים או מחיצות – בחדר זה הארון צריך להיות קטן באופן משמעותי. לעתים, במקום ארונות פורמייקה די להכניס שידת פורמייקה, במיוחד אם המחיצה קטנה וגם בגובה 3/4, אשר לא מאפשר גובה מספק לארון.

חדרי מזכירות – בדרך כלל מדובר בלובי המשרדי. ארונות פורמייקה נדרשים יהיו ארונות עם תאים לתיוק וגם לאחסון צויד משרדי. ארונות פורמייקה למשרד בעמדת המזכירות יכילו תאי שידה קטנים לאחסון כלי כתיבה זעירים במידה ואין מקום על השולחן.

הכל אודות ארונות משרדיים

שאלות ותשובות בנושא ארונות משרדיים

על מנת לבחור ארונות משרדיים בצורה נכונה ולטווח הארוך חשוב לדבוק במספר פרמטרים כגון בחירת מוצרים רק מחומרי גלם איכותיים, בדיקת אחריות על המוצרים ובדיקת איכות השירות אשר הספק נותן במקרה הצורך.

היום קיים מגוון גדול מאד וסוגים רבים של ארונות משרדיים, בין הסוגים השונים ניתן למצוא – ארונות משרדיים פורניר, ארונות משרדיים פורמייקה, ארונות משולבים, ארונות בצבעים שונים וכדומה.

הריהוט של חברת פז הוא נוח מאוד לשימוש זאת משום שהרהיטים מציעים פתרונות אחסון מגוונים, למטבח, למשרד ולחדרי הישיבות, כמובן שהכל נעשה בהתאמה אישית ובהתאמה לתכנון האדריכלי של לקוחותינו.