שולחנות משרדיים

מעוניינים לעצב את משרדכם? מקמו בו שולחנות מרכזיים והבטיחו את הרמה הדקורטיבית הראויה לו. בנוסף, מאד מומלץ לעצב שולחנות משרדיים גם בשולי החדרים ולספק לעובדים ולאורחים את מקום הישיבה האולטימטיבי. שולחן משרד חשוב לבחור בקפידה לכל מטרה. להלן סט קצר של שולחנות שכדאי שיהיו לכם.

רגלי שולחנות

שולחנות עבודה ומזכירות

שולחנות ישיבות

שולחנות המתנה למשרד

שולחנות מנהלים

שולחנות קפיטריה

שולחנות משרדיים לעובדים ולמנהלים
שולחנות אלה ממוקמים בחדרים האישיים של עובדים מומחים שונים. ככל שהם משמשים אדם אחד, הם יכולים להיות כאלו המיועדים לאירוח מסך אחד או 2 מסכים. שולחן משרד המתאים ל- 2 מסכים הוא שולחן רחב, עם DOCKING POINT לכבלים בתוכו. לעומתו, שולחן למסך אחד הוא שולחן לא עבה, עם מקום למסך וציוד משרדי בלבד. שולחנות משרד אלו משמשים את רוב העובדים והמנהלים במשק.

שולחנות לפינות אוכל וניהול ישיבות
שולחנות משרד מהסגנון הזה הם מרובי משתתפים והם משמשים למגוון מטרות: סיעור מוחות בין כמה עובדים בו זמנית, צוותי עבודה, ניהול ישיבות של כמה עובדים ומנהל/אורח, ניהול הדרכות, ועוד. שולחן משרדי מסוג זה מספק את כל מה שאתם צריכים בשביל שתהיה לכם אפשרות להתכנס יחדיו. חשוב להקפיד כי שולחן משרד מסוג זה לא יהיה גבוה מדי בשביל שלא יסתיר את ההדרכה או הישיבה, אבל גם נמוך מדי זה לא טוב, לא ארגונומי ועל כן עלול ליצור בעיות גב. שולחנות משרדיים מסוגים אלו יאפשרו לכם להתכנס יחדיו, לדון על ענייני המחר ולקדם פרויקטים שונים לפני ביצועם או בזמן אמת, לבחירתכם.

הכל אודות שולחנות משרדיים