שיווק ריהוט משרדי מכל הסוגים: אנו מספקים שולחנות משרדיים  לעובדים בודדים או לקבוצות עבודה, וכן לישיבות מרובות משתתפים. כמו כן, אנו מספקים מחיצות אקוסטיות למניעת רעש אשר פותרות את הצורך בחלוקת מתחם לחדרים בשיפוץ. להלן חלק נכבד מקטלוג המוצרים שלנו.

שולחנות משרדיים

השולחנות המשרדיים שלנו מספקים פתרונות שונים לעובדים. החל משולחנות מחשב פשוטים עם נקודת עגינה להכנסת כבלים מלמעלה למטה, ועד שולחנות מחשב גדולים לעבודה עם 2 מסכים. החל משולחנות גדולים לשימוש בפורום רחב של משתתפים, ועד שולחנות דיונים לעריכת ישיבות באופן רשמי. אנו מספקים גם שולחנות נמוכים ללובי ולפינת ההמתנה.

כסאות משרדיים

הכסאות המשרדיים שלנו מיועדים למנהלים ולעובדים, לאורחים ולממתינים בפינות ההמתנה טרם הכניסה למשרד. רכישת כסאות משרד כאן היא ללא ספק חוויה בה תמצאו מגוון רחב של פתרונות ישיבה מותאמים אישית עבורכם. מומלץ לבחור כסאות משרד גם על פי אמות מידה פונקציונאליות וגם בהתאם לעיצוב המשרד שלכם.

פתרונות אחסון למשרד

ארונות משרד הם פתרונות האחסון הפופולאריים ביותר בחדרי עבודה. גם למדפים יש משקל לא קטן במיוחד במשרדים בהם אין חדרים אלא מחיצות אקוסטיות, אבל המבנה הסטנדרטי של משרד עם חדרים הוא שולחן, כסא וארון. ארונות משרד שאנו מציעים הם ארונות דקורטיביים, פונקציונאליים, עם מגוון רחב של מדפים המיועד אישית לעובדי משרד. ניתן לאחסן של מסמכים מתויקים, מחברות, ספרים וכלי כתיבה ועבודה שונים המיועדים לשימוש משרדי.